Produkte > SAME SKY > CPS-5449-120PM
CPS-5449-120PM
CPS-5449-120PM Same Sky
cps-5449-120pm.pdf
Hersteller: Same Sky
Piezo Buzzers & Audio Indicators 54mm round, 49mm deep, 12 Vdc, 120 dB, Through Hole, Driving Circuit, Warble & Hi-Lo Tone Siren
auf Bestellung 399 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPS-5449-120PM Same Sky
Description: BUZZER PIEZO 12V 54.00MM FLANGE, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.126" Dia (54.00mm), Mounting Type: Panel Mount, Flange, Frequency: 3.5kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 105dB @ 12V, 30cm, Current - Supply: 130mA, Input Type: DC, Operating Mode: Warble, Voltage Range: 6 ~ 15V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 1.862" (47.30mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPS-5449-120PM CPS-5449-120PM Hersteller : CUI Devices cps_5449_120pm-2306983.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators 54mm round, 49mm deep, 12 Vdc, 120 dB, Through Hole, Driving Circuit, Warble & Hi-Lo Tone Siren
auf Bestellung 603 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CPS-5449-120PM CPS-5449-120PM Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cps-5449-120pm.pdf Description: BUZZER PIEZO 12V 54.00MM FLANGE
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.126" Dia (54.00mm)
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Frequency: 3.5kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 105dB @ 12V, 30cm
Current - Supply: 130mA
Input Type: DC
Operating Mode: Warble
Voltage Range: 6 ~ 15V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 1.862" (47.30mm)
Voltage - Rated: 12 V