Produkte > CUI DEVICES > CPS-5952-100PM
CPS-5952-100PM
CPS-5952-100PM CUI Devices
cps_5952_100pm-2306646.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators siren, 40 mm, 59 mm deep, 24VDC, 100dB, warble tone, standing panel mount
auf Bestellung 1387 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPS-5952-100PM CUI Devices
Description: BUZZER PIEZO 24V 45X40MM BRACKET, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.772" L x 1.575" W (45.00mm x 40.00mm), Mounting Type: Bracket Mount, Frequency: 3.5kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 24V, 100cm, Current - Supply: 100mA, Input Type: DC, Operating Mode: Warble, Voltage Range: 12 ~ 25V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: User Defined, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 2.335" (59.30mm), Voltage - Rated: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPS-5952-100PM CPS-5952-100PM Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cps-5952-100pm.pdf Description: BUZZER PIEZO 24V 45X40MM BRACKET
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.772" L x 1.575" W (45.00mm x 40.00mm)
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency: 3.5kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 24V, 100cm
Current - Supply: 100mA
Input Type: DC
Operating Mode: Warble
Voltage Range: 12 ~ 25V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: User Defined
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 2.335" (59.30mm)
Voltage - Rated: 24 V
auf Bestellung 203 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CPS-5952-100PM CPS-5952-100PM Hersteller : Same Sky cps_5952_100pm.pdf Buzzers & Audio Indicators - Industrial siren, 40 mm, 59 mm deep, 24VDC, 100dB, warble tone, standing panel mount