Produkte > SAME SKY > CPT-3010-95-L200
CPT-3010-95-L200
CPT-3010-95-L200 Same Sky
cpt_3010_95_l200-3509544.pdf
Hersteller: Same Sky
Piezo Buzzers & Audio Indicators 30mm, Piezo, 30V
auf Bestellung 131 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPT-3010-95-L200 Same Sky
Description: 30MM, PIEZO, 30V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Mounting Type: Panel Mount, Flange, Frequency: 3.3kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 105dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 20mA, Input Type: DC, Voltage Range: 30V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPT-3010-95-L200 CPT-3010-95-L200 Hersteller : CUI Devices cpt_3010_95_l200-3388219.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators 30mm, Piezo, 30V
auf Bestellung 169 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CPT-3010-95-L200 CPT-3010-95-L200 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpt-3010-95-l200.pdf Description: 30MM, PIEZO, 30V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Frequency: 3.3kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 105dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 20mA
Input Type: DC
Voltage Range: 30V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Voltage - Rated: 12 V