Produkte > SAME SKY > CPT-3084-85L100
CPT-3084-85L100
CPT-3084-85L100 Same Sky
cpt-3084-85l100.pdf
Hersteller: Same Sky
Piezo Buzzers & Audio Indicators 30mm, Piezo, 18V
auf Bestellung 536 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPT-3084-85L100 Same Sky
Description: 30MM, PIEZO, 18V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Mounting Type: Custom, Frequency: 4kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Sound Pressure Level (SPL): 82dB @ 2.832V, 100cm, Current - Supply: 20 ~ 70mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.339" (8.60mm), Voltage - Rated: 85 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPT-3084-85L100 CPT-3084-85L100 Hersteller : CUI Devices cpt-3084-85l100.pdf Description: 30MM, PIEZO, 18V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Mounting Type: Custom
Frequency: 4kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Sound Pressure Level (SPL): 82dB @ 2.832V, 100cm
Current - Supply: 20 ~ 70mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.339" (8.60mm)
Voltage - Rated: 85 V