Produkte > CUI DEVICES > CPT-3529-L100
CPT-3529-L100
CPT-3529-L100 CUI Devices
cpt_3529_l100-1777643.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 35 mm round, 0.58 mm deep, P, 2.9 kHz, 30 V, 100mm wire leads, no driving circuit
auf Bestellung 614 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPT-3529-L100 CUI Devices
Description: BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM, Packaging: Bag, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Type: Feedback, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 25000pF @ 120Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Wire Leads, Part Status: Active, Impedance: 500 Ohms, Frequency: 2.9 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPT-3529-L100 CPT-3529-L100 Hersteller : CUI Devices cpt-3529-l100.pdf Description: BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM
Packaging: Bag
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Type: Feedback
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 25000pF @ 120Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Wire Leads
Part Status: Active
Impedance: 500 Ohms
Frequency: 2.9 kHz