Produkte > FESTO CORPORATION > CPV10-M1H-2X3-GLS-M7
CPV10-M1H-2X3-GLS-M7
CPV10-M1H-2X3-GLS-M7 Festo Corporation
161416
Hersteller: Festo Corporation
Description: SOLENOID VALVE
Features: Supply Voltage 24VDC
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Solenoid Valve
Mounting Type: Chassis Mount
Function: 2 x 3/2 Normally Closed
Operating Pressure: -1 ~ 145 PSI (-0.1 ~ 10 bar)
Type: Solenoid Valve
Connection Method: Threaded M7
Fluid Type: Air
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPV10-M1H-2X3-GLS-M7 Festo Corporation
Description: SOLENOID VALVE, Features: Supply Voltage 24VDC, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Solenoid Valve, Mounting Type: Chassis Mount, Function: 2 x 3/2 Normally Closed, Operating Pressure: -1 ~ 145 PSI (-0.1 ~ 10 bar), Type: Solenoid Valve, Connection Method: Threaded M7, Fluid Type: Air, Part Status: Active.