Produkte > MERITEK > CR01123J
CR01123J
CR01123J Meritek
Standard-Chip-Resistor-CR-Series.pdf
Hersteller: Meritek
Description: RES SMD 12K OHM 5% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 12 kOhms
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR01123J Meritek
Description: RES SMD 12K OHM 5% 1W 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 12 kOhms.