Produkte > MERITEK > CR163321D
CR163321D
CR163321D Meritek
Hersteller: Meritek
Description: 3.32K ohm 0.5% 1/10W, 0.1W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 3.32 kOhms
auf Bestellung 675000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR163321D Meritek
Description: 3.32K ohm 0.5% 1/10W, 0.1W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 3.32 kOhms.