Produkte > MERITEK > CR20000J
CR20000J
CR20000J Meritek
Standard-Chip-Resistor-CR-Series.pdf
Hersteller: Meritek
Description: RES SMD 0 OHM 1/16W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: Jumper
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 0 Ohms
auf Bestellung 920000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR20000J Meritek
Description: RES SMD 0 OHM 1/16W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: Jumper, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Resistance: 0 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR20000J Hersteller : Meritek Electronics Standard-Chip-Resistor-CR-Series.pdf Res Thick Film 0402 0 Ohm Pad SMD T/R