Produkte > RENATA > CR2450NFH-LF
CR2450NFH-LF
CR2450NFH-LF RENATA
BAT-CR2450N.pdf CR2450NFH-LF.pdf
Hersteller: RENATA
Category: Batteries
Description: Battery: lithium; CR2450,coin; 3V; 540mAh; non-rechargeable; 1pcs.
Cell size: coin; CR2450
Body dimensions: Ø24x5mm
Capacity: 540mAh
Quantity in set/package: 1pcs.
Leads: 2pin
Rated voltage: 3V
Mounting: horizontally
Type of battery: lithium
Battery features: non-rechargeable
auf Bestellung 399 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR2450NFH-LF RENATA
Category: Batteries, Description: Battery: lithium; CR2450,coin; 3V; 540mAh; non-rechargeable; 1pcs., Cell size: coin; CR2450, Body dimensions: Ø24x5mm, Capacity: 540mAh, Quantity in set/package: 1pcs., Leads: 2pin, Rated voltage: 3V, Mounting: horizontally, Type of battery: lithium, Battery features: non-rechargeable.
Weitere Produktangebote CR2450NFH-LF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR2450NFH-LF Hersteller : Renata CR2450NFH-LF.pdf Група товару: Акумулятори та батарейки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
CR2450NFH-LF CR2450NFH-LF Hersteller : Renata Batteries CR2450NFH-LF.pdf Description: BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
Packaging: Tray
Battery Cell Size: Coin, 24.5mm
Capacity: 540mAh
Size / Dimension: 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm)
Termination Style: PC Pin (Horizontal Mount)
Battery Chemistry: Lithium
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
Produkt ist nicht verfügbar
CR2450NFH-LF CR2450NFH-LF Hersteller : Renata rena-s-a0009067294-1.pdf Coin Cell Battery 3V 2-PIN HORZ 540mAh 24.7 x 5.8mm