CR32NP-121KC
CR32NP-121KC Sumida America Components Inc.
CR32.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 120UH 185MA 2.9OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.138" W (3.80mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 2.9Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 185 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR32NP-121KC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 120UH 185MA 2.9OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.138" W (3.80mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 2.9Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 185 mA.
Weitere Produktangebote CR32NP-121KC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR32NP-121KC Hersteller : Sumida CR32.pdf Power Inductors - SMD 120uH 0.185A 10% SMD PWR INDUCTOR