CR32NP-680KC
CR32NP-680KC Sumida America Components Inc.
CR32.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 275MA 1.45OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.138" W (3.80mm x 3.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.45Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 275 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR32NP-680KC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 275MA 1.45OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.138" W (3.80mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.45Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 275 mA.
Weitere Produktangebote CR32NP-680KC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR32NP-680KC Hersteller : Sumida CR32-523423.pdf Power Inductors - SMD 68uH 0.275A 10% SMD PWR INDUCTOR