CR32NP-8R2MC
CR32NP-8R2MC Sumida America Components Inc.
CR32.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 780MA 228MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.138" W (3.80mm x 3.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 228mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 780 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR32NP-8R2MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 780MA 228MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.138" W (3.80mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 228mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 780 mA.
Weitere Produktangebote CR32NP-8R2MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR32NP-8R2MC Hersteller : Sumida CR32.pdf Power Inductors - SMD 8.2uH 0.78A 20% SMD PWR INDUCTOR