CR54-150MC
CR54-150MC Sumida America Components Inc.
CR54 S0746020 (2).pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 25.9MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR54-150MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 25.9MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Weitere Produktangebote CR54-150MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR54-150MC CR54-150MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CR54 S0746020 (2).pdf Description: FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A