Produkte > CR5 > CR54-151KC
CR54-151KC
CR54 S0746020 (2).pdf
Hersteller:
auf Bestellung 261010 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR54-151KC
Description: FIXED IND 150UH 400MA 1.1OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 8.28MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Weitere Produktangebote CR54-151KC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR54-151KC CR54-151KC Hersteller : Sumida America Components Inc. CR54 S0746020 (2).pdf Description: FIXED IND 150UH 400MA 1.1OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 8.28MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 400 mA