CR54-330LC
CR54-330LC Sumida America Components Inc.
CR54 S0746020 (2).pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 880MA 230MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 230mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 16.3MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 880 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR54-330LC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 880MA 230MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 230mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 16.3MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 880 mA.
Weitere Produktangebote CR54-330LC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR54-330LC CR54-330LC Hersteller : Sumida America Components Inc. CR54 S0746020 (2).pdf Description: FIXED IND 33UH 880MA 230MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 880 mA