CR54-8R5MC
CR54-8R5MC Sumida America Components Inc.
CR54%20S0746020%20(2).pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8.5UH 1.84A 67.6 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 67.6mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 18.9MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 8.5 µH
Current Rating (Amps): 1.84 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR54-8R5MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8.5UH 1.84A 67.6 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 67.6mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 18.9MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 8.5 µH, Current Rating (Amps): 1.84 A.
Weitere Produktangebote CR54-8R5MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR54-8R5MC CR54-8R5MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CR54%20S0746020%20(2).pdf Description: FIXED IND 8.5UH 1.84A 67.6 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 8.5 µH
Current Rating (Amps): 1.84 A