Produkte > SUMIDA > CR54NP-180MC
CR54NP-180MC Sumida
CR54.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 18uH 1.23A
auf Bestellung 4061 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR54NP-180MC Sumida
Description: FIXED IND 18UH 1.23A 150MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 23.3MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 1.23 A.
Weitere Produktangebote CR54NP-180MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR54NP-180MC CR54NP-180MC Hersteller : Sumida Corporation cr54.pdf Inductor Power Unshielded Drum Core 18uH 20% 2.52MHz Ferrite 1.23A 0.15Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
CR54NP-180MC CR54NP-180MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CR54_Series.pdf Description: FIXED IND 18UH 1.23A 150MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 23.3MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.23 A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.23 A