CR54NP-220MC
CR54NP-220MC Sumida America Components Inc.
CR54_Series.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.11A 180MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 19.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.11 A
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR54NP-220MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.11A 180MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 19.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.11 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR54NP-220MC CR54NP-220MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CR54_Series.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.11A 180MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.11 A
auf Bestellung 1673 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
CR54NP-220MC CR54NP-220MC Hersteller : Sumida CR54-515429.pdf Power Inductors - SMD 22UH 1.11A
Mindestbestellmenge: 3
CR54NP-220MC CR54NP-220MC Hersteller : Sumida Corporation cr54.pdf Inductor Power Unshielded Drum Core 22uH 20% 2.52MHz Ferrite 1.11A 0.18Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar