Produkte > SUMIDA > CR54NP-2R7MC
CR54NP-2R7MC Sumida
CR54.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 2.7uH 3.44A 20% SMD PWR INDUCTOR
auf Bestellung 491 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR54NP-2R7MC Sumida
Description: FIXED IND 2.7UH 3.44A 26MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 26mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 3.44 A.
Weitere Produktangebote CR54NP-2R7MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR54NP-2R7MC CR54NP-2R7MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CR54_Series.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 3.44A 26MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 26mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 3.44 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 3.44 A