Produkte > SUMIDA > CR54NP-820KC
CR54NP-820KC
CR54NP-820KC Sumida
CR54-515429.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 82uH 0.58A 10% SMD PWR INDUCTOR
auf Bestellung 1483 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR54NP-820KC Sumida
Description: FIXED IND 82UH 580MA 600MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10.2MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm), Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 580 mA.
Weitere Produktangebote CR54NP-820KC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR54NP-820KC CR54NP-820KC Hersteller : Sumida America Components Inc. CR54_Series.pdf Description: FIXED IND 82UH 580MA 600MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10.2MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm)
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 580 mA