Produkte > CR7 > CR75-680KC
CR75-680KC
CR75%20S-074-6019.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 620 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR75-680KC
Description: FIXED IND 68UH 850MA 280MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 11MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 850 mA.
Weitere Produktangebote CR75-680KC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR75-680KC CR75-680KC Hersteller : Sumida America Components Inc. CR75%20S-074-6019.pdf Description: FIXED IND 68UH 850MA 280MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 11MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 850 mA