CR75NP-330KC
CR75NP-330KC Sumida America Components Inc.
CR75_Series.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR75NP-330KC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CR75NP-330KC CR75NP-330KC Hersteller : Sumida CR75.pdf Power Inductors - SMD 33uH 1.2A
auf Bestellung 3985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CR75NP-330KC CR75NP-330KC Hersteller : Sumida America Components Inc. CR75_Series.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Mindestbestellmenge: 14
CR75NP-330KC CR75NP-330KC Hersteller : Sumida Corporation 409cr75.pdf Inductor Power Unshielded Drum Core 33uH 10% 2.52MHz Ferrite 1.2A 0.13Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar