Produkte > VISHAY / DALE > CRA06S08322K0JTA
CRA06S08322K0JTA
CRA06S08322K0JTA Vishay / Dale
cra06es-73101.pdf
Hersteller: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 8Term 22Kohms 5% Convex
auf Bestellung 6335 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRA06S08322K0JTA Vishay / Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 22K OHM 1206, Resistance (Ohms): 22k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Number of Resistors: 4.
Weitere Produktangebote CRA06S08322K0JTA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CRA06S08322K0JTA Hersteller : VISHA CRA06E.pdf SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
CRA06S08322K0JTA CRA06S08322K0JTA Hersteller : Vishay Dale CRA06E.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 22K OHM 1206
Resistance (Ohms): 22k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Number of Resistors: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 22k
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount