Produkte > VISHAY > CRCW251282R0JNEG
CRCW251282R0JNEG
CRCW251282R0JNEG Vishay
dcrcwe3.pdf
Hersteller: Vishay
Thick Film Resistors - SMD 1watt 82ohms 5%
auf Bestellung 1741 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRCW251282R0JNEG Vishay
Description: RES SMD 82 OHM 5% 1W 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 82 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CRCW251282R0JNEG CRCW251282R0JNEG Hersteller : Vishay Dale dcrcwe3.pdf Description: RES SMD 82 OHM 5% 1W 2512
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 82 Ohms
auf Bestellung 1940 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
CRCW251282R0JNEG CRCW251282R0JNEG Hersteller : Vishay / Dale dcrcwe3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1watt 82ohms 5%
Mindestbestellmenge: 6
Anzahl je Verpackung: 4000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 82 Ohms