CRG0603F39R
CRG0603F39R TE Connectivity / Holsworthy
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Thick Film Resistors - SMD CRG0603 1% 39R
auf Bestellung 22169 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRG0603F39R TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES SMD 39 OHM 1% 1/10W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 39 Ohms.
Weitere Produktangebote CRG0603F39R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CRG0603F39R CRG0603F39R Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 39 OHM 1% 1/10W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 39 Ohms