Produkte > SAME SKY > CS20150B
CS20150B
CS20150B SAME SKY
csxx150b.pdf
Hersteller: SAME SKY
Open Loop Current Sensor AC Current 15V 6-Pin
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CS20150B SAME SKY
Description: CURRENT SENSOR,OPEN LOOP,20A,+/-, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Through Hole, Output: Ratiometric, Voltage, Frequency: DC ~ 40kHz, Accuracy: ±2.4%, Operating Temperature: -10°C ~ 75°C, Voltage - Supply: 14.25V ~ 15.75V, Response Time: 3µs, Sensor Type: Open Loop, Linearity: ±0.5%, For Measuring: AC, Current - Supply (Max): 25mA, Current - Sensing: 20A, Number of Channels: 1.
Weitere Produktangebote CS20150B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CS20150B CS20150B Hersteller : SAME SKY csxx150b.pdf Open Loop Current Sensor AC Current 15V 6-Pin
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Through Hole
Output: Ratiometric, Voltage
Frequency: DC ~ 40kHz
Accuracy: ±2.4%
Operating Temperature: -10°C ~ 75°C
Voltage - Supply: 14.25V ~ 15.75V
Response Time: 3µs
Sensor Type: Open Loop
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC
Current - Supply (Max): 25mA
Current - Sensing: 20A