Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > CSHD10-45L TR13 PBFREE
CSHD10-45L TR13 PBFREE
CSHD10-45L TR13 PBFREE Central Semiconductor
Hersteller: Central Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 10Amp 45V Schottky 200V Ifsm 1.0V Irrm
auf Bestellung 3041 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSHD10-45L TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A DPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: DPAK, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 45 V.
Weitere Produktangebote CSHD10-45L TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSHD10-45L TR13 PBFREE CSHD10-45L TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A DPAK
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: DPAK
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 45 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: DPAK