Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CSHD5-25L TR13 PBFREE
CSHD5-25L TR13 PBFREE
CSHD5-25L TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
PdfFile_415167.pdf
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 25V 5A DPAK
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: DPAK
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 25 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 25 V
auf Bestellung 1068 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSHD5-25L TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 25V 5A DPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: DPAK, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 25 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 25 V.
Weitere Produktangebote CSHD5-25L TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSHD5-25L TR13 PBFREE CSHD5-25L TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp PdfFile_415167.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 25V 5A DPAK
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: DPAK