Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > CSHD8-200 TR13 PBFREE
CSHD8-200 TR13 PBFREE
CSHD8-200 TR13 PBFREE Central Semiconductor
PdfFile_470257.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier SMD
auf Bestellung 1314 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSHD8-200 TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 8A DPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 8A, Supplier Device Package: DPAK, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 8 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSHD8-200 TR13 PBFREE CSHD8-200 TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp PdfFile_470257.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 200V 8A DPAK
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 8A
Supplier Device Package: DPAK
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V
auf Bestellung 2360 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: DPAK
Part Status: Active