Produkte > CUI DEVICES > CSS-10237-54
CSS-10237-54
CSS-10237-54 CUI Devices
css_10237_54-2306650.pdf
Hersteller: CUI Devices
Speakers & Transducers Speaker, 102 x 102mm Square, 37mm deep, paper, Ferrite, 5W, 4?, 200Hz, solder eylets
auf Bestellung 77 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSS-10237-54 CUI Devices
Description: SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 90DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.016" L x 4.016" W (102.00mm x 102.00mm), Shape: Round, Square Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Ferrite, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 200Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 8 W, Power - Rated: 5 W, Frequency Range: 160 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 90.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSS-10237-54 CSS-10237-54 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) css-10237-54.pdf Description: SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 90DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.016" L x 4.016" W (102.00mm x 102.00mm)
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Ferrite
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 200Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 8 W
Power - Rated: 5 W
Frequency Range: 160 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 90.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CSS-10237-54 CSS-10237-54 Hersteller : Same Sky css_10237_54.pdf Speakers & Transducers Speaker, 102 x 102mm Square, 37mm deep, paper, Ferrite, 5W, 4?, 200Hz, solder eylets
auf Bestellung 68 Stücke:
CSS-10237-54 CSS-10237-54 Hersteller : CUI Inc. css-10237-54.pdf Speakers Ferrite 200Hz 8W 96dBA 4Ohm Square Solder Terminal