Produkte > CUI DEVICES > CSS-10246-304
CSS-10246-304
CSS-10246-304 CUI Devices
css_10246_304-2306911.pdf
Hersteller: CUI Devices
Speakers & Transducers ""Speaker, 102 x 102mm Square, 46mm deep, paper, Ferrite, 30W, 4?, 110Hz, solder eylets"
auf Bestellung 89 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSS-10246-304 CUI Devices
Description: SPEAKER 4OHM 10W TOP PORT 88DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.016" L x 4.016" W (102.00mm x 102.00mm), Shape: Round, Square Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU), Material - Magnet: Ferrite, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 110Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 15 W, Power - Rated: 10 W, Frequency Range: 80 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 88.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSS-10246-304 CSS-10246-304 Hersteller : Same Sky css_10246_304.pdf Speakers & Transducers Speaker, 102 x 102mm Square, 46mm deep, paper, Ferrite, 30W, 4?, 110Hz, solder eylets
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CSS-10246-304 CSS-10246-304 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) css-10246-304.pdf Description: SPEAKER 4OHM 10W TOP PORT 88DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.016" L x 4.016" W (102.00mm x 102.00mm)
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU)
Material - Magnet: Ferrite
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 110Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 15 W
Power - Rated: 10 W
Frequency Range: 80 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 88.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 54 Stücke:
CSS-10246-304 CSS-10246-304 Hersteller : CUI Inc. css-10246-304.pdf Speakers Ferrite 110Hz 15W 97dBA 4Ohm Square Solder Terminal