CSS-10552-154
CSS-10552-154 Same Sky (Formerly CUI Devices)
css-10552-154.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SPEAKER 4OHM 15W TOP PORT 89DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.134" L x 4.134" W (105.00mm x 105.00mm)
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Ferrite
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 110Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 20 W
Power - Rated: 15 W
Frequency Range: 88 Hz ~ 132 Hz
Efficiency - dBA: 89.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 59 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSS-10552-154 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SPEAKER 4OHM 15W TOP PORT 89DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.134" L x 4.134" W (105.00mm x 105.00mm), Shape: Round, Square Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Ferrite, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 110Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 20 W, Power - Rated: 15 W, Frequency Range: 88 Hz ~ 132 Hz, Efficiency - dBA: 89.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Weitere Produktangebote CSS-10552-154
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSS-10552-154 CSS-10552-154 Hersteller : CUI Inc. css-10552-154.pdf Speakers Ferrite 110Hz 20W 100dBA 4Ohm Square Solder Terminal
Produkt ist nicht verfügbar
CSS-10552-154 CSS-10552-154 Hersteller : CUI Devices css_10552_154-2306627.pdf Speakers & Transducers ""Speaker, 105 x 105mm Square, 52mm deep, paper, Ferrite, 15W, 4?, 110Hz, solder eylets"