Produkte > SAME SKY > CSS-13050-204
CSS-13050-204
CSS-13050-204 Same Sky
css-13050-204.pdf
Hersteller: Same Sky
Speakers & Transducers Speaker, 130 mm round, 50mm deep, paper, Ferrite, 20W, 4?, 110Hz, solder eylets
auf Bestellung 79 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSS-13050-204 Same Sky
Description: SPEAKER 4OHM 20W TOP PORT 90DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.098" Dia (129.50mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Ferrite, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 130Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 25 W, Power - Rated: 20 W, Frequency Range: 104 Hz ~ 15 kHz, Efficiency - dBA: 90.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSS-13050-204 CSS-13050-204 Hersteller : CUI Devices css_13050_204-2306913.pdf Speakers & Transducers ""Speaker, 130 mm round, 50mm deep, paper, Ferrite, 20W, 4?, 110Hz, solder eylets"
auf Bestellung 86 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CSS-13050-204 Hersteller : CUI Devices css-13050-204.pdf Description: SPEAKER 4OHM 20W TOP PORT 90DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.098" Dia (129.50mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Ferrite
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 130Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 25 W
Power - Rated: 20 W
Frequency Range: 104 Hz ~ 15 kHz
Efficiency - dBA: 90.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm