Produkte > KYOCERA AVX > CT1612DB38400C0FLHA1
CT1612DB38400C0FLHA1
CT1612DB38400C0FLHA1 KYOCERA AVX
CT1612DB38400C0FLHA1_Spec%7E.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±12ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 38.4 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (1.6x1.2)
auf Bestellung 24000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CT1612DB38400C0FLHA1 KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±12ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 38.4 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (1.6x1.2).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CT1612DB38400C0FLHA1 CT1612DB38400C0FLHA1 Hersteller : KYOCERA AVX CT1612DB38400C0FLHA1_Spec%7E.pdf Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±12ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 38.4 MHz
auf Bestellung 24465 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
CT1612DB38400C0FLHA1 CT1612DB38400C0FLHA1 Hersteller : Kyocera AVX CT1612DB38400C0FLHA1_Spec%7E.pdf Crystals 38.4MHZ 7PF SMD
Mindestbestellmenge: 2
CT1612DB38400C0FLHA1 Hersteller : KYOCERA AVX Components CT1612DB38400C0FLHA1_Spec%7E.pdf 38.4MHz 10 Crystal 7pF 80 Ohms 4-SMD