Produkte > KYOCERA AVX > CT1612RB38400D0FLHA2
CT1612RB38400D0FLHA2
CT1612RB38400D0FLHA2 KYOCERA AVX
CT1612RB38400D0FLHA2.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: 1.6MM X 1.2MM CRYSTAL WITH THERM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±12ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 38.4 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (1.6x1.2)
auf Bestellung 15000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CT1612RB38400D0FLHA2 KYOCERA AVX
Description: 1.6MM X 1.2MM CRYSTAL WITH THERM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±12ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 38.4 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (1.6x1.2).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CT1612RB38400D0FLHA2 CT1612RB38400D0FLHA2 Hersteller : KYOCERA AVX CT1612RB38400D0FLHA2.pdf Description: 1.6MM X 1.2MM CRYSTAL WITH THERM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±12ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 38.4 MHz
auf Bestellung 15166 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Mindestbestellmenge: 3000
CT1612RB38400D0FLHA2 CT1612RB38400D0FLHA2 Hersteller : KYOCERA AVX ct1612db_2020_e-3169653.pdf Crystals 38.4MHz 8pF 1.6 x 1.2mm +/-12ppm