Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CTLHR10-06 TR13 PBFREE
CTLHR10-06 TR13 PBFREE
CTLHR10-06 TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
CTLHR10-06.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE STANDARD 600V 10A TLM364
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 25 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 42pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TLM364
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTLHR10-06 TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE STANDARD 600V 10A TLM364, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 25 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 42pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TLM364, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CTLHR10-06 TR13 PBFREE CTLHR10-06 TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CTLHR10-06.PDF Rectifiers 5.0A 600V Hyperfast 22ns 1.2uA 1.6Vf
auf Bestellung 19182 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CTLHR10-06 TR13 PBFREE CTLHR10-06 TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CTLHR10-06.PDF Description: DIODE STANDARD 600V 10A TLM364
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard