Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CTLSH01-30L TR PBFREE
CTLSH01-30L TR PBFREE
CTLSH01-30L TR PBFREE Central Semiconductor Corp
CTLSH01-30L.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTK 30V 100MA TLM2D3D6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 7pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 100mA
Supplier Device Package: TLM2D3D6
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 7 µA @ 10 V
auf Bestellung 80000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTLSH01-30L TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTK 30V 100MA TLM2D3D6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 7pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 100mA, Supplier Device Package: TLM2D3D6, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 7 µA @ 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CTLSH01-30L TR PBFREE CTLSH01-30L TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CTLSH01-30L.PDF Description: DIODE SCHOTTK 30V 100MA TLM2D3D6
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
auf Bestellung 91147 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
Mindestbestellmenge: 2
CTLSH01-30L TR PBFREE CTLSH01-30L TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor ctlsh01-30l.pdf Rectifier Diode Schottky 30V 0.1A 2-Pin Case TLM2D3D6 T/R