Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CTLSH10-100L TR13 PBFREE
CTLSH10-100L TR13 PBFREE
CTLSH10-100L TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
CTLSH10-100L.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TLM364
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 610pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TLM364
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 680 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 100 V
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTLSH10-100L TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TLM364, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 610pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TLM364, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 680 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CTLSH10-100L TR13 PBFREE CTLSH10-100L TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CTLSH10_100L.PDF Schottky Diodes & Rectifiers 10A 100V SMT LOW FWRD VOLTAGE
auf Bestellung 8714 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
CTLSH10-100L TR13 PBFREE CTLSH10-100L TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CTLSH10-100L.PDF Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TLM364
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 10
CTLSH10100LTR13PBFREE CTLSH10100LTR13PBFREE Hersteller : Central Semiconductor ctlsh10-100l.pdf Diode Schottky 100V 10A 3-Pin(2+Tab) Case TLM-364 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CTLSH10-100L TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp. CTLSH10-100L.PDF DIODE SCHOTTKY 100V 10A TLM364 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт