Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE
CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE
CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE Central Semiconductor
CTLSH15-30M364.PDF
Hersteller: Central Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 30V Low Vf Schottky 30Vr 21Vrms 15 Amp
auf Bestellung 3874 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 15A TLM364, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 920pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TLM364, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 560 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CTLSH15-30M364.PDF Description: DIODE SCHOTTKY 30V 15A TLM364
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 920pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TLM364
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 560 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V
auf Bestellung 4705 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky