Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE
CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE
CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
CTLSH4-200M364.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 4A TLM364
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 140pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 4A
Supplier Device Package: TLM364
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 840 mV @ 4 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V
auf Bestellung 4647 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 4A TLM364, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 140pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 4A, Supplier Device Package: TLM364, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 840 mV @ 4 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V.
Weitere Produktangebote CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CTLSH4-200M364.PDF Description: DIODE SCHOTTKY 200V 4A TLM364
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Produkt ist nicht verfügbar
CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CTLSH4-200M364.PDF Schottky Diodes & Rectifiers 200V Low VF Schottky 200Vr 140Vrms 4 Amp