CTX10-1P-R
CTX10-1P-R Eaton - Electronics Division
eaton-econo-octa-pac-plus-toroid-power-inductors-transformers-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 9.62UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.165" (4.19mm)
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Series: 38.48 µH
Inductance - Connected In Parallel: 9.62 µH
Current Rating - Parallel: 1.7 A
Current Rating - Series: 850 mA
DC Resistance (DCR) - Parallel: 57mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Series: 227mOhm Max
auf Bestellung 1100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTX10-1P-R Eaton - Electronics Division
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 9.62UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.165" (4.19mm), Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Series: 38.48 µH, Inductance - Connected In Parallel: 9.62 µH, Current Rating - Parallel: 1.7 A, Current Rating - Series: 850 mA, DC Resistance (DCR) - Parallel: 57mOhm Max, DC Resistance (DCR) - Series: 227mOhm Max.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CTX10-1P-R CTX10-1P-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_econo_octa_pac_plus_toroid_power_inductors_t-1608358.pdf Coupled Inductors 10uH 1.7A 0.057ohms
auf Bestellung 1434 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CTX10-1P-R CTX10-1P-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-econo-octa-pac-plus-toroid-power-inductors-transformers-data-sheet.pdf Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 9.62UH SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Height: 0.165" (4.19mm)
Number of Coils: 2
Mindestbestellmenge: 3
CTX10-1P-R Hersteller : Cooper Bussmann CTX%201%2C2%2C3%2C4_A%2CP.pdf INDUCTOR TOROID DUAL 9.62UH SMD Група товару: Індуктивності Од. вим: шт