Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CTZ3E-10A-W5-PF
CTZ3E-10A-W5-PF KYOCERA AVX Components
CTZ2,CTZ3_Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Trimmer Ceramic 2.5/10pF 25V NPO±500 ppm/C 0% to 100% Top Adj T/R
auf Bestellung 23000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 43
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTZ3E-10A-W5-PF KYOCERA AVX Components
Description: CAP TRIMMER 2.5-10PF 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Low Profile, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 2.5 ~ 10pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote CTZ3E-10A-W5-PF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CTZ3E-10A-W5-PF Hersteller : KYOCERA AVX CTZ2,CTZ3_Series.pdf Description: CAP TRIMMER 2.5-10PF 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Low Profile
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 2.5 ~ 10pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Voltage - Rated: 25 V