Produkte > MURATA > CTZ3E-30C-W1-PF
CTZ3E-30C-W1-PF MURATA
CTZ2,CTZ3_Series.pdf
Hersteller: MURATA
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTZ3E-30C-W1-PF MURATA
Description: CAP TRIMMER 4.5-30PF 25V SMD, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 4.5 ~ 30pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote CTZ3E-30C-W1-PF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CTZ3E-30C-W1-PF Hersteller : KYOCERA AVX CTZ2,CTZ3_Series.pdf Description: CAP TRIMMER 4.5-30PF 25V SMD
Features: Low Profile
Packaging: Tape & Reel (TR)
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 4.5 ~ 30pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Voltage - Rated: 25 V