Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-130-16-0203
CWR-130-16-0203
CWR-130-16-0203 CW Industries
CWR-130-16-0203.pdf
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings Dip Conn .175in Solder Tails 16 Pin
auf Bestellung 594 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-130-16-0203 CW Industries
Description: CONN DIP HDR IDC 16POS VERT, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid, Number of Positions: 16, Row Spacing: 0.300" (7.62mm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-130-16-0203 CWR-130-16-0203 Hersteller : CW Industries CWR-130-16-0203.pdf Description: CONN DIP HDR IDC 16POS VERT
Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header
Contact Finish: Tin
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 16
Row Spacing: 0.300" (7.62mm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.100" (2.54mm)