Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-130-24-0000
CWR-130-24-0000
CWR-130-24-0000 CW Industries
DIP%20Connectors.pdf
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings Dip
auf Bestellung 111 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-130-24-0000 CW Industries
Description: CONN DIP HDR IDC 24POS VERT, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid, Number of Positions: 24, Row Spacing: 0.600" (15.24mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-130-24-0000 CWR-130-24-0000 Hersteller : CW Industries DIP%20Connectors.pdf Description: CONN DIP HDR IDC 24POS VERT
Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header
Contact Finish: Gold
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 24
Row Spacing: 0.600" (15.24mm)
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.100" (2.54mm)