Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-130-40-0203
CWR-130-40-0203
CWR-130-40-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1107&itemid=3907&assetid=1364
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings Dip
auf Bestellung 58 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-130-40-0203 CW Industries
Description: CONN DIP HDR IDC 40POS VERT, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid, Number of Positions: 40, Row Spacing: 0.600" (15.24mm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-130-40-0203 CWR-130-40-0203 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1107&itemid=3907&assetid=1364 Description: CONN DIP HDR IDC 40POS VERT
Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header
Contact Finish: Tin
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 40
Row Spacing: 0.600" (15.24mm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.100" (2.54mm)