Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-140-40-0003
CWR-140-40-0003
CWR-140-40-0003 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3985&assetid=1371
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings IDC Commercial PCB
auf Bestellung 32 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-140-40-0003 CW Industries
Description: CONN IDC 40POS 28-30AWG VERT, Packaging: Bulk, Features: Closed End, Strain Relief, Connector Type: Ribbon Cable, Contact Finish: Tin-Lead, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid, Number of Positions: 40, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm), Number of Rows: 4.
Weitere Produktangebote CWR-140-40-0003
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-140-40-0003
Produktcode: 217254
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
CWR-140-40-0003 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3985&assetid=1371 Description: CONN IDC 40POS 28-30AWG VERT
Packaging: Bulk
Features: Closed End, Strain Relief
Connector Type: Ribbon Cable
Contact Finish: Tin-Lead
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 40
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm)