Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-140-40-0203
CWR-140-40-0203
CWR-140-40-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3986&assetid=1371
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings IDC Commercial PCB
auf Bestellung 150 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-140-40-0203 CW Industries
Description: CONN IDC 40POS 28-30AWG VERT, Features: Closed End, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid, Number of Positions: 40, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Number of Rows: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-140-40-0203 CWR-140-40-0203 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3986&assetid=1371 Description: CONN IDC 40POS 28-30AWG VERT
Features: Closed End, Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Ribbon Cable
Contact Finish: Tin
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 40
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm)