Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-142-20-0003
CWR-142-20-0003
CWR-142-20-0003 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3933&assetid=1371
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings IDC Commercial PCB
auf Bestellung 32 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-142-20-0003 CW Industries
Description: CONN IDC 20POS 28-30AWG VERT, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, Contact Finish: Tin-Lead, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid, Number of Positions: 20, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm), Number of Rows: 4.
Weitere Produktangebote CWR-142-20-0003
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-142-20-0003 CWR-142-20-0003 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3933&assetid=1371 Description: CONN IDC 20POS 28-30AWG VERT
Features: Feed Through
Packaging: Bulk
Connector Type: Ribbon Cable
Contact Finish: Tin-Lead
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 20
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm)